Aminomix

Nejlepší nakonec

Když nám v prosinci přijde e-mail, bývá to ve většině případů vánoční přání s obrázkem sněhuláka. To by ovšem nesměl být odesílatelem Pan rybář – Jenda Bolfík. Ten se jako jediný nenechal odradit mrazivým prosincovým počasím a vyrazil na břeclavskou svazovku – Včelínek. Přesto, že okraje vody byly ráno již zamrzlé a počasí bylo opravdu zimní, věřil v úspěch. Po zkušenostech z minulé sezóny totiž věděl, že těsně před zámrzem je tady šance na úlovek některé z největších ryb.

Opět použil taktiku přesného nahazování, když jako návnadu použil několik pelet na PVA a jako nástrahu, náš speciál do studené vody – boilies 7 BANANAS.

Nejdříve ulovil asi tříkilového kapříka a to ho motivovalo k tomu, aby rybařil s ještě větším nasazením. Když pak kolem poledne vykouklo sluníčko, cítil, že to musí přijít. A ono to opravdu přišlo. Na prosinec neobvykle prudký záběr a dlouhý souboj předcházel tomu, než Jenda položil na podložku nádherného, téměř metrového kapra.

Vzhledem k tomu, že se u vody nenacházel žádný další fanatik, který by v tomto čase vyrazil na ryby, nebyl po ruce nikdo, kdo by Jendu s kaprem vyfotil. Udělal proto jen rychlou fotku na podložce.

Protože se říká – nejlepší na konec a také v nejlepším přestat, přišel čas na návrat k domovu.

Jendo – příteli, kamaráde, moc gratulujeme ke krásnému úlovku a moc děkujeme za celý ten čas, který jsi věnoval v uplynulém roce, testování našich výrobků.

Současně děkujeme našim dalším testérům – Milanovi Mozoličovi, Pavlovi Šimánkovi, Milanovi Mikulkovi, bratrům Čížkovým a Rudovi – HOŠI DĚKUJEM!!!

AMINOMIX Hodonín


Zařazeno v:
aminomix